• Informacja o udzielonych sakramentach osobie zmarłej przed śmiercią.

O śmierci wiernego należy również powiadomić parafię na terenie której mieszkał zmarły, aby ten fakt  został odnotowany w parafialnej księdze zgonów.

Fakt śmierci osoby wierzącej należy zgłosić w biurze parafialnym oraz ustalić miejsce i termin pogrzebu oraz Mszy Św. pogrzebowej.

Nasza parafia nie posiada własnego cmentarza, dlatego przed ustaleniem terminu pogrzebu z księdzem należy zweryfikować dostępność terminu z osobą zarządzającą danym cmentarzem, na którym ma być pochowany zmarły.